Produktai

Ideal Sealer -Ideal Work

Tai skaidrus akrilinis, tirpiklio pagrindo lakas skirtas dekoruoto ir net tik dekoruoto betono dangoms lakuoti. Taip pat galima atnaujinti jau nusidėvėjusio dekoruoto betono dangas. 

PDF icon IDEAL_SEALER_ENG.323.pdf
Super Sealer -Ideal Work

IDEAL WORK SUPER SEALER tai naujos kartos akrilinis lakas, impregnantas, kurio sudėtyje esama skirtingos kilmės dervų, tirpiklių bei polimerų. Šis lakas yra permatomas, lygiai padengia paviršių, nepalieka mikroninių nepadengtų skylučių, kurios laiku einant gali virsti makro defektais. Super sealer'iu padegtas paviršius  netraukia dulkių. Naudojant šitą laką pramoninėms, šviežiai atlieto betono grindims, nereikia laukti kol betonas subręs, galima dengti iš karto.

 

 

PDF icon SUPER_SEALER_ENG.288.pdf
PETROTEX-S betoninių grindų impregnantas

PETROTEX-S Akril-siloksano tirpiklio impregnanatas, betono grindų apsaugai nuo tepalų, alyvos, vandens. PETROTEX-S  ypatingai atspari emulsija, kuri įsigeria į paviršių ir padaro jį atsparų vandens bei druskos poveikiui. Dėka savo sudėties PETROTEX-S veikia kaip impregnatorius, betono paviršius neatsilupa, nesigramdo, grindys puikiai nešiojasi, riebalų, alyvos likučiai puikiai nusivalo, neįsigeria į pagrindą. Naudojant kartu su Ideal Hard puikiai tinka sunkaus, aktyvaus transporto vietose.

PDF icon PETROTEX-S.pdf
Aquapel-S betoninių grindų apsaugos priemonė

Aquapel-S – betono apsauga nuo druskos ir vandens poveikio

AQUAPEL-S tai naujos kartos, 100% rekatyvus, polokondensuoto silikono dioksido tirpiklio pagrindo impregnantas. Jis įsiskverbia į paviršių ir cheminiu būdu suriša betono pagrindą, tokiu budu paviršius tampa ypatingai atsaprus vandeniui, drėgmei, druskoms. Impregnantas tinkamas tiek vidaus tiek lauko betoninių grindų apsaugai. AQUAPEL-S' pagreitintos cheminės reakcijos su naturaliais mineralais dėka betono pagrindas tampa visiškai atsparus vandeniui po naudojimo praėjus 7-10 dienų. Aquapel-S dengti paviršiai atsaprūs UV spindulių poveikiui. Paviršius negeltonuoja. Aquapel-S tinka naudoti su Ideal Hard’u.

PDF icon AQUAPEL-S_ENG.pdf
IDEAL HARD’as - betoninių grindų kietiklis

IDEAL HARD’as – tai bespalvis cheminio pagrindo kietiklis skirtas betono dangos kietinimui tiek pesčiūjų tiek automobilių eismo grindims. Ideal hard’as giliai įsiskverbia į betono paviršių tokiu būdu impregnuoja, apsaugo, sukietina bei padaro dangą vandeniui atsparią. Ideal Hard’u padegtos betoninės grindys ilgaamžiškesnės, mažesnės grindų remonto sanaudos (lyginant su epoksidinėmis, akrilinėmis ar uretano imprengantu dengtomis grindimis), saugios naudoti, atsparios taršai su garatija 10-iai metų.  Ideal hard’as padidina atsparumą braižymuisi +/- 127% lyginant su betono paviršiumi, kuris nebuvo kietintas ir specialiai apdorotas. Ideal Hard’u apdorotos grindys atrodo kaip poliruotos, lengvai valosi, lengvai prižiūrimos. Produktas netoksiškas. Nereikalauja džiūvimo laiko, galima iš karto naudotis grindimis. Iš tiesų kuo daugiau Idel Hard’u grindys nešiojasi, tuo su laiku jos geriau atrodo.

PDF icon IDEAL_HARD_ENG.pdf, PDF icon ideal_hard_tpi.pdf, PDF icon IDEAL_HARD_PLUS_LIET.pdf