Teraco (mozaikinio betono) grindų restauracija

Teraco grindys be galo gražios, ilgaamžiškos, atsparios. Lietuvoje tokio tipo grindys tapo poluliaros tarpukario metu. Pati technologija atkeliavusi iš Italijos. Net ir labai senas teraco grindis, ar jos būtų besiūles ar išklotos plytelėms galima restauruoti ir grąžinti originalų grindų grožį bei spindėjimą. Kad ir kiek Jūsų senos teraco grindys beturėtų problemų: nelygus paviršius, dėmes, įskilimai bei įtrūkimai – visas šias problemas galima išspresti restauracijos metu.

UAB “Nuo idėjos” specialistai pasaulyje pripažintų technologijų ir priemonių pagalba atliks Jūsų teraco grindų restauraciją. Mūsų atliekami projektai įgendinami per sutartą laiką, sutarto biudžeto rėmuose, užtikriname, kad darbus atliksime be dulkių, po projekto patalpos bus priduotos švarios ir tvarkingos. Esame lankstūs, tad prisitaikysime, kad Jūsų kasdieninė veikla nebūtų trukdoma grindų restauracijos metu.

Paslaugas teikiame privačiam, verslo ir pramonės sektoriams, esame pasiruošę atlikti bet kokio dydžio projektus. Grindų šlifavimo, poliravimo meistrai, apmokyti, dirba greitai ir efektyviai. Leiskite mūsų komandai pasirūpinti Jūsų teraco grindimis. Mes garantuojame, kad nustebinsime Jus savo darbo rezultatais.

Detaliau apie teraco grindų restauracijos paslaugas:

  • Teraco grindų lyginimas
  • Teraco grindų šlifavimas
  • Teraco grindų įtrūkimų, skylių užtaisymas
  • Teraco grindų polirvimas
  • Teraco grindų impregnavimas

Dėl platesnės informacijos, teraco grindų buklės įvertinimo, tinkamo restauracijos sprendimo parinkimo prašome kreiptis į mus.