Akmens masės plytelių atnaujinimas

Nusidėvėjusių, chemijos paveiktų plytelių pakeitimas kainuoja brangiai ir sukelia daug nepatogumų bei trukdymų kasdieniai veiklai, todėl siūlome akmens masės plytelių restauracijos paslaugas. Priklausomai nuo pačios akmens masės plytelės tipo ir būklės parinktumėme tinkamą atnaujinimo būdą ar tai būtų plytelių šlifavimas, poliravimas, ar gilus cheminis valymas bei kristalizacija. Restauruotos akmens masės plytelės susigražins savo pradinį, natūralų grožį.

Profesionalių įrankių bei technologijų pagalba UAB “Nuo idėjos” atnaujins Jūsų akmens masės plytelių grindis. Mūsų atliekami projektai įgendinami per sutartą laiką, sutarto biudžeto rėmuose, užtikriname, kad darbus atliksime be dulkių, po projekto patalpos bus priduotos švarios ir tarkingos.

Paslaugas teikiame privačiam, verslo ir pramonės sektoriams, esame pasiruošę atlikti bet kokio dydžio projektus. Grindų šlifavimo, poliravimo meistrai, apmokyti, dirba greitai ir efektyviai. Leiskite mūsų komandai pasirūpinti Jūsų akmens masės plytelių grindimis. Mes garantuojame, kad nustebinsime Jus savo darbo rezultatais.

Detaliau apie akmens masės plytelių atnaujinimo paslaugas:

  • Akmens masės plytelių grindų šlifavimas
  • Akmens masės plytelių grindų giluminis cheminis valymas
  • Akmens masės plytelių grindų poliravimas
  • Akmens masės plytelių grindų kristalizacija
  • Akmens masės plytelių grindų impregnavimas

Dėl platesnės informacijos bei savo akmens masės plytelių grindų ivertinimo bei reikiamo atnaujinimo sprendimo prašome kreiptis į mus.